WK73S2H2TTE47L0F
MFR.Part #
WK73S2H2TTE47L0F
JLCPCB Part #
C160113
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 47mΩ ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS