WK73S2BTTDR165F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73S2BTTDR165F
JLCPCB Part #
C6349927
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 165mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS