WK73S2BTTD82LJ
MFR.Part #
WK73S2BTTD82LJ
JLCPCB Part #
C6326355
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS