WK73S2BTTD2R80F
MFR.Part #
WK73S2BTTD2R80F
JLCPCB Part #
C6751554
Description
-55℃~+155℃ 2.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS