WK73S2BTTD51L0F
MFR.Part #
WK73S2BTTD51L0F
JLCPCB Part #
C7390015
Description
-55℃~+155℃ 51mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS