WK73S2BTTD4R70F
MFR.Part #
WK73S2BTTD4R70F
JLCPCB Part #
C6925664
Description
-55℃~+155℃ 4.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS