RN73H1JTTD2872A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2872A10
JLCPCB Part #
C4228528
Description
100mW 28.7kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS