WK73S2BTTD4R64F
MFR.Part #
WK73S2BTTD4R64F
JLCPCB Part #
C6751604
Description
-55℃~+155℃ 4.64Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS