WK73S2BTTD3R01F
MFR.Part #
WK73S2BTTD3R01F
JLCPCB Part #
C6326329
Description
-55℃~+155℃ 3.01Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS