RN731ETTP4270F25
MFR.Part #
RN731ETTP4270F25
JLCPCB Part #
C4158603
Description
-55℃~+155℃ 427Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS