WK73S2BTTD1R15F
MFR.Part #
WK73S2BTTD1R15F
JLCPCB Part #
C7117362
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS