RN73H1ETTP83R5F10
MFR.Part #
RN73H1ETTP83R5F10
JLCPCB Part #
C4270678
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 83.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS