RN73H2ETTD68R0F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD68R0F50
JLCPCB Part #
C4020856
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS