WK73R3ATTE684J
MFR.Part #
WK73R3ATTE684J
JLCPCB Part #
C4025442
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS