RN73H1JTTD7231A25
MFR.Part #
RN73H1JTTD7231A25
JLCPCB Part #
C3949275
Description
100mW 7.23kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS