WK73R3ATTE47R0F
MFR.Part #
WK73R3ATTE47R0F
JLCPCB Part #
C4200529
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS