SG73P2BTTD6042F
MFR.Part #
SG73P2BTTD6042F
JLCPCB Part #
C4047231
Description
-55℃~+155℃ 333mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS