WK73R3ATTE4222F
MFR.Part #
WK73R3ATTE4222F
JLCPCB Part #
C4021464
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 42.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS