WK73R3ATTE2102F
MFR.Part #
WK73R3ATTE2102F
JLCPCB Part #
C4348198
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS