RN73R1ETTP2082F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2082F25
JLCPCB Part #
C4049560
Description
-55℃~+155℃ 20.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS