WK73R3ATTE20R0F
MFR.Part #
WK73R3ATTE20R0F
JLCPCB Part #
C346169
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 200V 20Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS