RN73H1JTTD6420D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD6420D100
JLCPCB Part #
C4138285
Description
-55℃~+155℃ 100mW 642Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS