WK73R3ATTE1133F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WK73R3ATTE1133F
JLCPCB Part #
C3960820
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS