SR732HTTE7R15F
MFR.Part #
SR732HTTE7R15F
JLCPCB Part #
C2601008
Description
-55℃~+150℃ 7.15Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS