WK73R3ATTE105J
MFR.Part #
WK73R3ATTE105J
JLCPCB Part #
C4340007
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS