SG73P2ATTD7503F
MFR.Part #
SG73P2ATTD7503F
JLCPCB Part #
C4221856
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS