WK73R3ATTE1004F
MFR.Part #
WK73R3ATTE1004F
JLCPCB Part #
C4207183
Package
SMD,6.4x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,6.4x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS