WK73R2HTTE7323F
MFR.Part #
WK73R2HTTE7323F
JLCPCB Part #
C3994091
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 732kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS