WK73R2HTTE5490F
MFR.Part #
WK73R2HTTE5490F
JLCPCB Part #
C4305259
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS