RN73H2ATTD4753B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4753B50
JLCPCB Part #
C2540553
Description
125mW 475kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS