WK73R2HTTE3013F
MFR.Part #
WK73R2HTTE3013F
JLCPCB Part #
C4552606
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS