WK73R2HTTE1181F
MFR.Part #
WK73R2HTTE1181F
JLCPCB Part #
C4040964
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS