SR732BRTTDR150F
MFR.Part #
SR732BRTTDR150F
JLCPCB Part #
C5908185
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS