WK73R2HTTE10R7F
MFR.Part #
WK73R2HTTE10R7F
JLCPCB Part #
C4102782
Package
SMD,5x2.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,5x2.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS