RK73G2BTTD1623C
MFR.Part #
RK73G2BTTD1623C
JLCPCB Part #
C7049961
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS