WK73R2BTTD93R1D
MFR.Part #
WK73R2BTTD93R1D
JLCPCB Part #
C7149975
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 93.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS