WK73R2BTTD9102D
MFR.Part #
WK73R2BTTD9102D
JLCPCB Part #
C7117344
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS