RK73H1ERTTP2323D
MFR.Part #
RK73H1ERTTP2323D
JLCPCB Part #
C4345906
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS