WK73R2BTTD5761F
MFR.Part #
WK73R2BTTD5761F
JLCPCB Part #
C6925595
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS