RN732BTTD1011C50
MFR.Part #
RN732BTTD1011C50
JLCPCB Part #
C4160591
Description
-55℃~+155℃ 1.01kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS