RK73G2ATTD5902C
MFR.Part #
RK73G2ATTD5902C
JLCPCB Part #
C5724909
Description
-55℃~+155℃ 125mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS