RN73H2ETTD3523B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3523B50
JLCPCB Part #
C4247217
Description
-55℃~+155℃ 250mW 352kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS