WK73R2BTTD2871F
MFR.Part #
WK73R2BTTD2871F
JLCPCB Part #
C6604958
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS