WK73R2BTTD2260F
MFR.Part #
WK73R2BTTD2260F
JLCPCB Part #
C7389844
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 226Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS