SG73S2ERTTD4533D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD4533D
JLCPCB Part #
C7079989
Description
-55℃~+155℃ 453kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS