WK73R2BTTD19R1F
MFR.Part #
WK73R2BTTD19R1F
JLCPCB Part #
C7389838
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS