WK73R2BTTD15R4F
MFR.Part #
WK73R2BTTD15R4F
JLCPCB Part #
C6751079
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,3.2x1.6mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS