SR731JRTTD3R6J
MFR.Part #
SR731JRTTD3R6J
JLCPCB Part #
C5759603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS