WK73R2ATTD9102F
MFR.Part #
WK73R2ATTD9102F
JLCPCB Part #
C4289349
Package
SMD,2x1.3mm
Description
-55℃~+155℃ 750mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,2x1.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS