SG73S1JTTD12R7D
MFR.Part #
SG73S1JTTD12R7D
JLCPCB Part #
C4189285
Description
-55℃~+155℃ 12.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS